Bulut Makina İzmir | Talaş Makinası | Ahşap Dilimleme Makinası
  • Anasayfa
  • HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişim bilinciyle, kaliteli ve verimli üretim anlayışını, kuruluş çalışanları ve müşterilerine benimseten yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayan sektöründe lider bir kuruluş olmaktır. Kaliteden ödün vermeksizin, teknolojinin sağlamış olduğu bütün imkanları kullanarak, güvenliği hiçbir zaman elden bırakmamak şartıyla kaliteli ve uzman personeliyle ağaç işleme makinaları pazarında üst sıralarda yer almaktır.

MİSYONUMUZ

Ağaç işleme makinaları imalat sektöründe; mevcudiyetindeki tüm kaynaklarını ülke ekonomisine ve sanayide bereket zihniyetine dönüştürerek, katma değeri yüksek ve inovatif ürünler üretmek, kurumsal, ticari değerlere saygılı organizasyonunu küresel platforma sunarak dürüstlük ilkesiyle son derece güvenli ve verimli teknolojilerle değişime yön vermek.

GÜVENİLİRLİK

Şirket içinde ve dışında bütün ilişkilerimizde en önde gelen değerimiz, dürüstlüktür. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki; sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız. Biz bunu sağladık ve korumak için de titiz bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Dürüst ve şeffaf olmanın her zaman kazandırdığına inanıyoruz.

SORUMLULUK

Bulut Makina olarak sattığımız ürün ve hizmetlerin satış sonrası desteğinde sorumluluğumuzun büyük olduğunun bilincindeyiz. Sorumluluk, ciddiyeti o da beraberinde güveni doğurmaktadır. Bu çerçevede taahhütlerin yerine getirilmesi sorumluluğun ilk ve en önemli maddesi olmaktadır.

SÜREKLİ GELİŞME

Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ediyor ve bu gelişmelerin uygun olanlarını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Sürekli gelişme fikri esneklik anlayışımızın temelidir. Altyapımızı ve bilgilerimizi sürekli geliştirmekteyiz.